Kırıkkale Halı Yıkama

Uzun yıllar halı yıkama, koltuk yıkama, temizlik işlerinde faaliyet gösteren Kırıkkale Halı Yıkama, müşteri memnuniyetini daima önemsemektedir.

Halı yıkama ve temizlik işlerinizde profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Halı yıkama ve temizlik işlerinizi garantili ve ücretsiz servisimizle yapmaya devam etmekteyiz. Halı yıkama ve koltuk yıkamak dışında genel temizlik, detaylı temizlik, inşaat sonrası temizlik, villa temizliği, ofis temizliği, ev temizliği gibi tüm temizlik işleriniz yapılır.

Her Kalitedeki Halıyı Garantili yıkıyoruz

Nepal halı, yün halı, çin halı, yörük halı, shaggy halı, her çeşit halıyı garantili olarak yıkıyoruz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Diğer Hizmetlerimiz:

Koltuk yıkama işlemlerinde ıslak yıkama yapılır. 2 saat süren yıkama işlemi 24 saat süre içinde kurutularak koltuklarınızdaki mikroplardan dezenfekte edilir. En az 2 yılda bir koltuğunuzu yıkatın. Tüm yıkamalarımız garantilidir.

Stor perdeleriniz garantili olarak yıkanır. Ev temizlik işlerinizde uzman elemanlarımız gelmektedir. Tüm temizlik işleriniz için hizmet vermekteyiz. Temizlik bizim işimiz. Neden her iş için ayrı ayrı firmalarla çalışıyorsunuz? Sadece bizi arayın tüm işlerinizle biz ilgilenelim. Tek bir firmadan tüm yıkama ve temizlik işleriniz garantili olarak ücretsiz servisimizle hizmetinize alın.